Christer Olausson

Auktoriserad redovisningskonsult

Driver STO A-service och är utbildad civilekonom.

Mobil 0761-180027
Direktnummer kontor 0304 – 385 831
christer@sto-aservice.se

Martina Oskarsson

Auktoriserad redovisningskonsult, personalansvarig

Driver STO A-Service och är utbildad controller.

Mobil 0720-645978
Direktnummer kontor 0304 – 385 830
martina@sto-aservice.se

Jeanette Peters

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring, bokslut och deklaration.

Tel. 0304-261 75 
jeanette@sto-aservice.se

 

 

Maria Kerttu

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring och bokslut.

Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 849
maria@sto-aservice.se

Diana Carlsson

Certifierad lönekonsult

Arbetar med löner, löpande bokföring och bokslut.

Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304-385 834
diana-thean@sto-aservice.se

Anna-Karin Wentzel

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring.



Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 833
anna-karin@sto-aservice.se

Emma Signér

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring.


Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 833
emma@sto-aservice.se

Claudia Lachonius

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring och bokslut.

Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 847
claudia@sto-aservice.se

Kristina Östman

Redovisning- och lönekonsult

Arbetar med löner och löpande bokföring

Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 832
kristina@sto-aservice.se

 

Margareta Gullmar

Redovisningskonsult

Arbetar med löpande bokföring


Tel. 0304-261 75
Direktnummer kontor 0304 – 385 848
margareta@sto-aservice.se